TV02W480-G
Numărul produsului DigiKey
641-1985-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1985-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1985-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TV02W480-G
Descriere
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SOD123
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
77,4V Clemă 2,58A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123
Modele EDA/CAD
TV02W480-G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
200W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
48V
Pachet/cutie
SOD-123
Tensiune - Străpungere (Min)
53,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
77,4V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
2,58A