TV02W300B-G
Numărul produsului DigiKey
641-1958-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1958-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1958-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TV02W300B-G
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123
Descriere detaliată
48,4V Clemă 4,13A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123
Modele EDA/CAD
TV02W300B-G Modele
Putere - Impuls maxim
200W
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
4,13A