TV02W300-HF
Numărul produsului DigiKey
TV02W300-HF-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TV02W300-HF
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123
Descriere detaliată
48,4V Clemă 4,13A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TV02W300-HF Modele
Putere - Impuls maxim
200W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
4,13A