TV02W240-HF
Numărul produsului DigiKey
TV02W240-HF-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TV02W240-HF
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD123
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,9V Clemă 5,14A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TV02W240-HF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
200W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Pachet/cutie
SOD-123
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,14A