CDSFR101A poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Comchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Comchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
Diodă 80 V 100mA Montare pe suprafață 1005/SOD-323F
CDSFR101A
Numărul produsului DigiKey
CDSFR101A-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
CDSFR101A
Descriere
DIODE STANDARD 80V 100MA 1005
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
4 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 75 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Capacitanță la Vr, F
3pF la 0,5V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
80 V
Pachet dispozitiv furnizor
1005/SOD-323F
Curent - Mediu rectificat (Io)
100mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
125°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 100 mA
Număr produs de bază
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă