CDBB3100-HF
Numărul produsului DigiKey
641-1719-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1719-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1719-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CDBB3100-HF
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 3A Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 µA @ 100 V
Capacitanță la Vr, F
250pF la 4V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-214AA (SMB)
Curent - Mediu rectificat (Io)
3A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-40°C – 70°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
810 mV @ 3 A