CDBB1100-G
Numărul produsului DigiKey
641-1104-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1104-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1104-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CDBB1100-G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 1A Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CDBB1100-G Modele
Atributele produsului
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 µA @ 100 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-214AA (SMB)
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
125°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
850 mV @ 1 A