CDBA1200-HF
Numărul produsului DigiKey
641-1689-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1689-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1689-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CDBA1200-HF
Descriere
DIODE SCHOTTKY 150V 1A DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 150 V 1A Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CDBA1200-HF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 µA @ 200 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
120pF la 4V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
150 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-214AC (SMA)
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-50°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 1 A