1.5KE300A-HF poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
414V Clemă 3,62A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
1.5KE300A-HF
Numărul produsului DigiKey
641-1.5KE300A-HFTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE300A-HF
Descriere
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
3,62A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
256V
Tensiune - Străpungere (Min)
285V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
414V