SPRH1210-102M
Numărul produsului DigiKey
4044-SPRH1210-102MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4044-SPRH1210-102MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4044-SPRH1210-102MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SPRH1210-102M
Descriere
FIXED IND 1000UH 830MA 1.126OHM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 830 mA Max. 1,126Ohm 2-SMD Miez cilindric, curent ridicat, DCR scăzut
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SPRH1210-102M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 1,126Ohm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Miez cilindric, curent ridicat, DCR scăzut
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
2-SMD
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
1210
Curent - Saturație (Isat)
1,1A
Mărime/Dimensiune
0,472" L x 0,472" l (12,00mm x 12,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,394" (10,00mm)