SPQ105-100M
Numărul produsului DigiKey
4044-SPQ105-100MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4044-SPQ105-100MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4044-SPQ105-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SPQ105-100M
Descriere
FIXED IND 10UH 4.25A 30 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 4.25 A Max. 30mOhm 2-SMD Miez cilindric, inductor de putere
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 30mOhm
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Caracteristici
Miez cilindric, inductor de putere
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
2-SMD
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
1050
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,490" L x 0,401" l (10,40mm x 10,20mm)
Curent - Saturație (Isat)
4,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,189" (4,80mm)