CSEB0530H-3R3M
Numărul produsului DigiKey
4044-CSEB0530H-3R3MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4044-CSEB0530H-3R3MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4044-CSEB0530H-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSEB0530H-3R3M
Descriere
FIXED IND 3.3UH 9.3A 19.9 MOHM
Descriere detaliată
3.3 µH Ecranat Turnat Inductor 9.3 A Max. 19,9mOhm 2-SMD –
Modele EDA/CAD
CSEB0530H-3R3M Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 19,9mOhm
Prod.
Q la frecvență
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
0530
Curent - Saturație (Isat)
9,1A
Mărime/Dimensiune
0,217" L x 0,211" l (5,55mm x 5,35mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,126" (3,20mm)