CSEB0530H-3R3M | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CSEB0530H-3R3M |
Descriere | FIXED IND 3.3UH 9.3A 19.9 MOHM |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 3.3 µH Ecranat Turnat Inductor 9.3 A Max. 19,9mOhm 2-SMD – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CSEB0530H-3R3M Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 19,9mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip Turnat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie 2-SMD |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor 0530 |
Curent - Saturație (Isat) 9,1A | Mărime/Dimensiune 0,217" L x 0,211" l (5,55mm x 5,35mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,126" (3,20mm) |