CSEB0420H-1R0M
Numărul produsului DigiKey
4044-CSEB0420H-1R0MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4044-CSEB0420H-1R0MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4044-CSEB0420H-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSEB0420H-1R0M
Descriere
FIXED IND 1UH 10A 13.5 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Turnat Inductor 10 A Max. 13,5mOhm 2-SMD –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CSEB0420H-1R0M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 13,5mOhm
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Tip
Turnat
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
2-SMD
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,169" L x 0,169" l (4,30mm x 4,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
11,7A
Înălțime - Montat (Max)
0,087" (2,20mm)