CSEB0420H-1R0M | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CSEB0420H-1R0M |
Descriere | FIXED IND 1UH 10A 13.5 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1 µH Ecranat Turnat Inductor 10 A Max. 13,5mOhm 2-SMD – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CSEB0420H-1R0M Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 13,5mOhm |
Prod. | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Serie | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Tip Turnat | Caracteristici – |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie 2-SMD |
Toleranță ±20% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,169" L x 0,169" l (4,30mm x 4,30mm) |
Curent - Saturație (Isat) 11,7A | Înălțime - Montat (Max) 0,087" (2,20mm) |