CSAB1265A-6R8M
Numărul produsului DigiKey
4044-CSAB1265A-6R8MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4044-CSAB1265A-6R8MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4044-CSAB1265A-6R8MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSAB1265A-6R8M
Descriere
FIXED IND 6.8UH 11.8A 13.5 MOHM
Descriere detaliată
6.8 µH Ecranat Turnat Inductor 11.8 A Max. 13,5mOhm 2-SMD Inductoare turnate, bobină de putere de turnare
Modele EDA/CAD
CSAB1265A-6R8M Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 13,5mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductoare turnate, bobină de putere de turnare
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
1265
Curent - Saturație (Isat)
16A
Mărime/Dimensiune
0,543" L x 0,504" l (13,80mm x 12,80mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,248" (6,30mm)