CSAB1265A-1R0M | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CSAB1265A-1R0M |
Descriere | FIXED IND 1UH 31A 2.1 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1 µH Ecranat Turnat Inductor 31 A Max. 2,1mOhm 2-SMD DCR scăzut, pierderi reduse |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CSAB1265A-1R0M Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 2,1mOhm |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip Turnat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Caracteristici DCR scăzut, pierderi reduse |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie 2-SMD |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor 1265 |
Curent - Saturație (Isat) 42A | Mărime/Dimensiune 0.504" L x 0.543" W (12.80mm x 13.80mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,248" (6,30mm) |