CSAB1265A-1R0M
Numărul produsului DigiKey
4044-CSAB1265A-1R0MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4044-CSAB1265A-1R0MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4044-CSAB1265A-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSAB1265A-1R0M
Descriere
FIXED IND 1UH 31A 2.1 MOHM SMD
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Turnat Inductor 31 A Max. 2,1mOhm 2-SMD DCR scăzut, pierderi reduse
Modele EDA/CAD
CSAB1265A-1R0M Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 2,1mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
DCR scăzut, pierderi reduse
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
1265
Curent - Saturație (Isat)
42A
Mărime/Dimensiune
0.504" L x 0.543" W (12.80mm x 13.80mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,248" (6,30mm)