CSAB1040A-470M
Numărul produsului DigiKey
4044-CSAB1040A-470MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4044-CSAB1040A-470MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4044-CSAB1040A-470MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSAB1040A-470M
Descriere
FIXED IND 47UH 3.1A 145 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
47 µH Ecranat Turnat Inductor 3.1 A Max. 145mOhm 2-SMD Inductoare turnate, bobină de putere de turnare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CSAB1040A-470M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 145mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductoare turnate, bobină de putere de turnare
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
2-SMD
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
1040
Curent - Saturație (Isat)
4,5A
Mărime/Dimensiune
0,453" L x 0,394" l (11,50mm x 10,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)