CPD1715F-100M
Numărul produsului DigiKey
4044-CPD1715F-100M-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CPD1715F-100M
Descriere
FIXED IND 10UH 17A 8.8 MOHM TH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Ecranat Bobinat Inductor 17 A Max. 8,8mOhm Vertical, Pin PC 4 Pierderi reduse, saturație soft
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CPD1715F-100M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 8,8mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Tavă
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
1 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Pierderi reduse, saturație soft
Inductanță
Tip montare
Orificiu străpuns
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Vertical, Pin PC 4
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
29A
Mărime/Dimensiune
0,689" L x 0,591" l (17,50mm x 15,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,760" (19,30mm)