Imaginea pentru L3CKH-1006N nu este disponibilă
L3CKH-1006N
Numărul produsului DigiKey
L3CKH-1006N-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L3CKH-1006N
Descriere
IDC CBL - LKC10H/CN217GR/LPK10H
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la mufă 0,500' (152,40mm, 6,00")
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Lungime
0,500' (152,40mm, 6,00")
Producător
CNC Tech
Caracteristici
Cheie de polarizare
Ambalaj
Vrac
Culoare
Gri, Panglică
Stare piesă
Activ
Ecranare
Fără ecranare
Tip conector
Soclu la mufă
Utilizare
Număr de poziţii
10
Terminație cablu
IDC
Număr de rânduri
2
Finisaj contact
Auriu
Pas - Conector
0,100" (2,54mm)
Grosime finisaj contact
Flash
Pas - Cablu
0,050" (1,27mm)