300-30-26-GR-0250F
Numărul produsului DigiKey
1175-300-30-26-GR-0250F-DS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
300-30-26-GR-0250F
Descriere
CBL RIBN 26COND 0.025 GRAY FOOT
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cablu tip panglică plat Gri 26 Conductori 0,025" (0,64mm) Cablu plat Introduceți numărul de picioare în cantitatea de comandă
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Lățime panglică
0,650" (16,51mm)
Prod.
Material manta (izolație)
Policlorură de vinil (PVC)
Ambalaj
Digi-Spool™, bobină continuă
Tensiune
150 V
Stare piesă
Activ
Grad
Tip cablu
Cablu plat
Calificare
Număr de conductoare
26
Temperatură de funcționare
105°C
Pas
Valori nominale
Stil UL 2678
Lungime
Introduceți numărul de picioare în cantitatea de comandă
Caracteristici
Diametru fir
30AWG
Material conductor
Cupru, Gol
Fir conductor
7 fire/38AWG
Rezistență izolație
100MOhm
Ecranare
Fără ecranare
Marcajul primului conductor
Roșu
Culoare manta
Dimensiune carcasă de bobină
250,0' (76,20m)
Grosime panglică
0,026" (0,66mm)