HCM4912000000ABJT
Numărul produsului DigiKey
300-6127-2-ND - Bandă și mosor (TR)
300-6127-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
300-6127-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM4912000000ABJT
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±30ppm Cristal 18pF 80 Ohms HC-49/US
Categorie
Capacitanță sarcină
18pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
MHz Crystal
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
12 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,449" L x 0,185" l (11,40mm x 4,70mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,169" (4,30mm)