CS325S12000000AGQT
Numărul produsului DigiKey
CS325S12000000AGQT-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
CS325S12000000AGQT
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±30ppm Cristal 10pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
10pF