RD10RA16CVAT
Numărul produsului DigiKey
2449-RD10RA16CVAT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RD10RA16CVAT
Descriere
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.15A 50V
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator DIP Complement hexadecimal 16 Poziție Orificiu străpuns, Unghi drept Rotativ pentru instrument Dispozitiv de acționare 150mA 50V c.c.
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Producător
CIT Relay and Switch
Înălțime deasupra plăcii
0,394" (10,00mm)
Serie
Tip montare
Orificiu străpuns, Unghi drept
Ambalaj
Tub
Stil terminație
Pin PC
Stare piesă
Activ
Pas
0,100" (2,54mm), Plin
Circuit
Complement hexadecimal
Lavabil
Da
Număr de poziţii
16
Caracteristici
Valoare nominală curent (Amp)
150mA
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Valoare nominală tensiune
50V c.c.
Material corp
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Tip dispozitiv de acționare
Rotativ pentru instrument
Lungime
0,394" (10,00mm)