CT1102V3.85F160
Numărul produsului DigiKey
2449-CT1102V3.85F160-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CT1102V3.85F160
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator tactil SPST-NO Acționat lateral Orificiu străpuns, Unghi drept
Categorie
Stil terminație
Pin PC
Prod.
Contur
6,00mm x 6,00mm
Serie
Iluminare
Neiluminat
Ambalaj
Vrac
Tip, culoare iluminare
Stare piesă
Activ
Tensiune iluminare (nominală)
Circuit
SPST-NO
Forță operare
160gf
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Protecție la infiltrare
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 50V c.c.
Caracteristici
Tip dispozitiv de acționare
Standard
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip montare
Material dispozitiv de acționare
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Înălțime dispozitiv de acționare în afara PCB, vertical
Deplasare comutator
0,25mm
Lungime dispozitiv de acționare, unghi drept
3,85mm