A2F1CSQ48VDC1.6D
Numărul produsului DigiKey
2449-A2F1CSQ48VDC1.6D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A2F1CSQ48VDC1.6D
Descriere
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 48V
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Releu auto SPDT (1 formă C) 48V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
A2F1CSQ48VDC1.6D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune prescrisă de acționare
33,6V c.c.
Producător
CIT Relay and Switch
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 4,8
Serie
Timp de funcționare
7 ms
Ambalaj
Tavă
Timp eliberare
5 ms
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Diodă, Etanșat – complet
Tip bobină
Fără blocare
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Curent bobină
33.3 mA
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)
Tensiune bobină
48V c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Formă contact
SPDT (1 formă C)
Material contact
Oxid argint staniu (AgSnO)
Valoare nominală contact (Curent)
40 A
Putere bobină
1,6W
Tensiune de comutare
75V c.c. - max.
Rezistență bobină
1.44 kOhms