SOLDERWICK2.8
Numărul produsului DigiKey
315-SOLDERWICK2.8-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SOLDERWICK2.8
Descriere
2.8MM SOLDER WICK NO CLEAN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Instrument de dezlipire Tresă/fitil Fără curățare – Albastru 0,110" (2,79mm) 5' (1,524m)
Categorie
Protecție ESD
Producător
Chip Quik Inc.
Culoare
Albastru
Serie
Lățime
0,110" (2,79mm)