SBBSM127P
Numărul produsului DigiKey
SBBSM127P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SBBSM127P
Descriere
BREADBOARD SMD PLATED SMD
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Placă breadboard, Montare pe suprafață Placat cu montare pe suprafață Plăcuțe (pătrat) Rețea 0,050" (1,27mm)
Categorie
Model circuit
Plăcuțe (pătrat)
Producător
Chip Quik Inc.
Contacte margine
Serie
Diametru orificiu
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 2,00" l (50,8mm x 50,8mm)
Stare piesă
Activ
Grosime placă
0,063" (1,60mm)
Tip placă prototipare
Placă breadboard, Montare pe suprafață
Material
Sticlă epoxidică FR4
Placare
Placat cu montare pe suprafață
Număr produs de bază
Pas
Rețea 0,050" (1,27mm)