SBB1002-1
Numărul produsului DigiKey
SBB1002-1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SBB1002-1
Descriere
BREADBOARD GENERAL PURPOSE NPTH
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Categorie
Pas
Producător
Chip Quik Inc.
Model circuit
Plăcuță orificiu 3 (cu o singură latură)
Serie
Contacte margine
Ambalaj
Vrac
Diametru orificiu
0,039" (1,00mm)
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
1,40" L x 1,10" l (35,6mm x 27,9mm)