RF1C102MP51016E
Numărul produsului DigiKey
4191-RF1C102MP51016ECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4191-RF1C102MP51016ETB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
RF1C102MP51016E
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 16 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 10000 ore la 105°C
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.2 A @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Impedanță
23 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Înălțime - Montat (Max)
0,689" (17,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C