HHXC630ARA470MHA0G
Numărul produsului DigiKey
565-4789-2-ND - Bandă și mosor (TR)
565-4789-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
565-4789-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HHXC630ARA470MHA0G
Descriere
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 63V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
47 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 40mOhm 4000h la 125°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HHXC630ARA470MHA0G Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.1 A @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Capacitanță
47 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,413" (10,50mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,327" L x 0,327" l (8,30mm x 8,30mm)
Tensiune - Nominală
63 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40mOhm
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Durată de funcționare la temp.
4000h la 125°C