ELXZ350ETE102MK25S | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ELXZ350ETE102MK25S |
Descriere | CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL |
Termen de livrare standard al producătorului | 18 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1000 µF 35 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 7000h la 105°C |
Prod. | Aplicații |
Serie | Curent pulsatoriu la frecvență scăzută 1.17 A @ 120 Hz |
Ambalaj Bandă tăiată la lungime (CT) Bandă și cutie (TB) | Curent pulsatoriu la frecvență ridicată 1.95 A @ 100 kHz |
Stare piesă Activ | Impedanță 30 mOhms |
Capacitanță | Spațiu între derivații 0,197" (5,00mm) |
Toleranță ±20% | Mărime/Dimensiune 0,492" diam. (12,50mm) |
Tensiune - Nominală 35 V | Înălțime - Montat (Max) 1,043" (26,50mm) |
ESR (Rezistență serie echivalentă) – | Suprafață montaj la suprafață – |
Durată de funcționare la temp. 7000h la 105°C | Tip montare |
Temperatură de funcționare -55°C – 105°C | Pachet/cutie Radial, Bidon |