ELXZ350ETE102MK25S
Numărul produsului DigiKey
565-ELXZ350ETE102MK25SCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
565-ELXZ350ETE102MK25STB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
ELXZ350ETE102MK25S
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 35 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 7000h la 105°C
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.17 A @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.95 A @ 100 kHz
Impedanță
30 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,492" diam. (12,50mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Înălțime - Montat (Max)
1,043" (26,50mm)
Durată de funcționare la temp.
7000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C