ELXZ250ETD102MJ30S
Numărul produsului DigiKey
565-ELXZ250ETD102MJ30STR-ND - Bandă și mosor (TR)
565-ELXZ250ETD102MJ30SCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
ELXZ250ETD102MJ30S
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.014 A @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.69 A @ 100 kHz
Impedanță
37 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
1,240" (31,50mm)
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C