ELHS4H1VSN181MR30S
Numărul produsului DigiKey
565-ELHS4H1VSN181MR30S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ELHS4H1VSN181MR30S
Descriere
CAP ALUM 180UF 20% 475V SNAP TH
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
180 µF 475 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Încapsulat – Cu înclichetare – 5000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ELHS4H1VSN181MR30S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.11 A @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.5873 A @ 50 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
1,181" diam. (30,00mm)
Tensiune - Nominală
475 V
Înălțime - Montat (Max)
1,280" (32,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C