EKY-350ELL122ML20S
Numărul produsului DigiKey
565-EKY-350ELL122ML20S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EKY-350ELL122ML20S
Descriere
CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1200 µF 35 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 10000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EKY-350ELL122ML20S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.518 A @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.53 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Impedanță
27 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,630" diam. (16,00mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Înălțime - Montat (Max)
0,846" (21,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C