EKMG250ETD102MJ20S
Numărul produsului DigiKey
565-EKMG250ETD102MJ20SCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
565-EKMG250ETD102MJ20STB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
EKMG250ETD102MJ20S
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 1000 ore la 105°C
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
680 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Inactual
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.02 A @ 100 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,846" (21,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C