APXJ6R3ARA391MF61G | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | APXJ6R3ARA391MF61G |
Descriere | CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 32 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 390 µF 6.3 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 10mOhm 15000h la 105°C |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | APXJ6R3ARA391MF61G Modele |
Categorie | Temperatură de funcționare -55°C – 105°C |
Producător Chemi-Con | Valori nominale – |
Serie | Aplicații De uz universal |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent pulsatoriu la frecvență scăzută 245 mA @ 120 Hz |
Stare piesă Activ | Curent pulsatoriu la frecvență ridicată 4.9 A @ 100 kHz |
Tip Polimer | Spațiu între derivații – |
Capacitanță 390 µF | Mărime/Dimensiune 0,248" diam. (6,30mm) |
Toleranță ±20% | Înălțime - Montat (Max) 0,240" (6,10mm) |
Tensiune - Nominală 6.3 V | Suprafață montaj la suprafață 0,260" L x 0,260" l (6,60mm x 6,60mm) |
ESR (Rezistență serie echivalentă) 10mOhm | Tip montare Montare pe suprafață |
Durată de funcționare la temp. 15000h la 105°C | Pachet/cutie Radial, Încapsulat – SMD |