APXF6R3ARA331MF61G
Numărul produsului DigiKey
565-APXF6R3ARA331MF61GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
565-APXF6R3ARA331MF61GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
565-APXF6R3ARA331MF61GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APXF6R3ARA331MF61G
Descriere
CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
330 µF 6.3 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 10mOhm 15000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
APXF6R3ARA331MF61G Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Producător
Chemi-Con
Valori nominale
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
3.9 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
Tip
Polimer
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Capacitanță
330 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,240" (6,10mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,260" L x 0,260" l (6,60mm x 6,60mm)
Tensiune - Nominală
6.3 V
Tip montare
Montare pe suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
10mOhm
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Durată de funcționare la temp.
15000h la 105°C