CS40-01P60-05-3X
Numărul produsului DigiKey
2603-CS40-01P60-05-3X-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CS40-01P60-05-3X
Descriere
SPEAKER IP67 8OHM 1W 98DB
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 Ohms De uz universal Difuzor 1 W 480 Hz ~ 20 kHz Parte superioară Dreptunghiular
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CS40-01P60-05-3X Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Max
1.2 W
Producător
Challenge Electronics
Localizare port
Parte superioară
Ambalaj
Tavă
Formă
Dreptunghiular
Stare piesă
Activ
Material - Con
Ceteron polieter eteric (PEEK)
Tehnologie
Magnetic
Material - Magnet
Nd-Fe-B
Tip
De uz universal
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Interval de frecvență
480 Hz ~ 20 kHz
Valori nominale
Frecvență - Auto-rezonanță
600Hz
Terminație
Plăcuțe de lipit
Impedanță
8 Ohms
Mărime/Dimensiune
1,575" L x 0,512" l (40,00mm x 13,00mm)
Eficiență - dBA
98,00
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)
Eficiență - Testare
1W/100mm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Eficiență - Tip
Nivel presiune sunet (SPL)
Valoare nominală distorsionare
10% max. la 1kHz, 1W
Putere - Nominală
1 W