CS17-01P100-03-1X
Numărul produsului DigiKey
2603-CS17-01P100-03-1X-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CS17-01P100-03-1X
Descriere
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 99DB
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 Ohms De uz universal Difuzor 1 W 800 Hz ~ 10 kHz Parte superioară Dreptunghiular
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CS17-01P100-03-1X Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Nominală
1 W
Producător
Challenge Electronics
Putere - Max
1.2 W
Ambalaj
Tavă
Localizare port
Parte superioară
Stare piesă
Activ
Formă
Dreptunghiular
Tehnologie
Magnetic
Material - Con
Ceteron polieter eteric (PEEK)
Tip
De uz universal
Material - Magnet
Nd-Fe-B
Interval de frecvență
800 Hz ~ 10 kHz
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Frecvență - Auto-rezonanță
1kHz
Valori nominale
Impedanță
8 Ohms
Terminație
Plăcuțe de lipit
Eficiență - dBA
99,00
Mărime/Dimensiune
0,669" L x 0,472" l (17,00mm x 12,00mm)
Eficiență - Testare
1W/100mm
Înălțime - Montat (Max)
0,130" (3,30mm)