CS15-01R95-03-2X
Numărul produsului DigiKey
2603-CS15-01R95-03-2X-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CS15-01R95-03-2X
Descriere
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 99DB
Descriere detaliată
8 Ohms De uz universal Difuzor 1 W 760 Hz ~ 20 kHz Parte superioară Dreptunghiular
Modele EDA/CAD
CS15-01R95-03-2X Modele
Putere - Max
1.2 W
Ambalaj
Tavă
Formă
Dreptunghiular
Material - Con
Ceteron polieter eteric (PEEK)
Material - Magnet
Nd-Fe-B
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Interval de frecvență
760 Hz ~ 20 kHz
Valori nominale
Frecvență - Auto-rezonanță
950Hz
Terminație
Tip cu arc
Impedanță
8 Ohms
Mărime/Dimensiune
0,591" L x 0,433" l (15,00mm x 11,00mm)
Eficiență - dBA
99,00
Înălțime - Montat (Max)
0,138" (3,50mm)
Eficiență - Testare
1W/100mm
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Eficiență - Tip
Nivel presiune sunet (SPL)
Valoare nominală distorsionare
10% la 2kHZ, 1W
Putere - Nominală
1 W