CS15-00S80-04-1
Numărul produsului DigiKey
2603-CS15-00S80-04-1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2603-CS15-00S80-04-1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2603-CS15-00S80-04-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CS15-00S80-04-1
Descriere
15X15MM SMT SPEAKER
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 Ohms De uz universal Difuzor 800 mW 600 Hz ~ 20 kHz Parte superioară Pătrat
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CS15-00S80-04-1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Max
1 W
Producător
Challenge Electronics
Localizare port
Parte superioară
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Formă
Pătrat
Stare piesă
Activ
Material - Con
Poliamidă (PI)
Tehnologie
Magnetic
Material - Magnet
Cobalt
Tip
De uz universal
Protecție la infiltrare
Interval de frecvență
600 Hz ~ 20 kHz
Valori nominale
Frecvență - Auto-rezonanță
800Hz
Terminație
Plăcuțe de lipit
Impedanță
8 Ohms
Mărime/Dimensiune
0,591" L x 0,591" l (15,00mm x 15,00mm)
Eficiență - dBA
92,00
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)
Eficiență - Testare
800mW/100mm
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Eficiență - Tip
Nivel presiune sunet (SPL)
Valoare nominală distorsionare
10% la 2,2kHz, 0,8W
Putere - Nominală
800 mW