CI12P-05S410-C-1
Numărul produsului DigiKey
2603-CI12P-05S410-C-1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2603-CI12P-05S410-C-1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2603-CI12P-05S410-C-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CI12P-05S410-C-1
Descriere
AUD. PIEZO IND 2-5.5V SMT
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Indicator, Acționat intern Piezo 3 V 5mA 4,1kHz 85dB la 3V, 10cm Montare pe suprafață Plăcuțe de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CI12P-05S410-C-1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Durată
Producător
Challenge Electronics
Nivel presiune acustică (SPL)
85dB la 3V, 10cm
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare
5mA
Stare piesă
Activ
Localizare port
Parte superioară
Circuit driver
Indicator, Acționat intern
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip intrare
DC
Agenție de aprobare
Tensiune - Nominală
3 V
Valori nominale
Interval de tensiune
2 – 5,5V
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
4,1kHz
Terminație
Plăcuțe de lipit
Tehnologie
Piezo
Mărime/Dimensiune
0,472" L x 0,472" l (12,00mm x 12,00mm)
Mod operare
Continuu
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)