CI12E-07T230-C-6
Numărul produsului DigiKey
2603-CI12E-07T230-C-6-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CI12E-07T230-C-6
Descriere
BUZZER MAGNETIC 3-7V TH
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Indicator, Acționat intern Magnetic 5 V 35mA 2,3kHz 95dB la 5V, 10cm Orificiu străpuns Pini PC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CI12E-07T230-C-6 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Nivel presiune acustică (SPL)
95dB la 5V, 10cm
Producător
Challenge Electronics
Curent - Alimentare
35mA
Ambalaj
Tavă
Localizare port
Parte superioară
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Circuit driver
Indicator, Acționat intern
Agenție de aprobare
Tip intrare
DC
Valori nominale
Tensiune - Nominală
5 V
Protecție la infiltrare
Interval de tensiune
3 – 7V
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
2,3kHz
Terminație
Pini PC
Tehnologie
Magnetic
Mărime/Dimensiune
0,472" diam. (12,00mm)
Mod operare
Ton unic
Înălțime - Montat (Max)
0,374" (9,50mm)