CMPD3003A TR PBFREE
Numărul produsului DigiKey
1514-CMPD3003ATRPBFREETR-ND - Bandă și mosor (TR)
1514-CMPD3003ATRPBFREECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1514-CMPD3003ATRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CMPD3003A TR PBFREE
Descriere
DIODE ARRAY GP 180V 200MA SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode Anod comun 1 perechi 180 V 200mA Montare pe suprafață TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.15 V @ 300 mA
Producător
Central Semiconductor Corp
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 nA @ 125 V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 150°C
Configurație diode
Anod comun 1 perechi
Tip montare
Montare pe suprafață
Tehnologie
Standard
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
180 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
200mA