1SMB24CA TR13 PBFREE
Numărul produsului DigiKey
1514-1SMB24CATR13PBFREETR-ND - Bandă și mosor (TR)
1514-1SMB24CATR13PBFREECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1514-1SMB24CATR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1SMB24CA TR13 PBFREE
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,9V Clemă 15,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,4A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Protecție linie electrică
Nu
Stare piesă
Activ
Aplicații
De uz universal
Tip
Zener
Capacitanță la frecvență
Canale bidirecționale
1
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V