CSP-6R0L156R-TW
Numărul produsului DigiKey
4688-CSP-6R0L156R-TW-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CSP-6R0L156R-TW
Descriere
6.0V 15F 32*16*27 T/DA EDLC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 F Supercondensator (EDLC) 6 V Radial, Bidon 40mOhm la 1kHz 1000 ore la 65°C
Categorie
Grad
Producător
CDA (Zhifengwei Technology)
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Cutie
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
15 F
Spațiu între derivații
0,933" (23,70mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
1,260" L x 0,630" l (32,00mm x 16,00mm)
Tensiune - Nominală
6 V
Înălțime - Montat (Max)
1,319" (33,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 65°C