CHW-2R7335R-TW
Numărul produsului DigiKey
4688-CHW-2R7335R-TW-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CHW-2R7335R-TW
Descriere
2.7V 3.3F 8X20 EDLC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 100mOhm la 1kHz 1000 ore la 85°C
Categorie
Grad
Producător
CDA (Zhifengwei Technology)
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Pungă
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
3.3 F
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
0,846" (21,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 85°C